Strony internetowe

Łowicz

Bądź przygotowany na przyjęcie 26 milionów internautów z całej Polski!

Tylu użytkowników Internetu odnotowuje się każdego miesiąca. Aż 20 mln ludzi do przeglądania stron internetowych wykorzystuje smartfon, a 4 mln tablet. Łowicz to nie jedyne miasto gdzie mozesz pozyskiwać swoich klientów. Czy Twoja strona jest gotowa, aby sprostać ich oczekiwaniom? Niech Łowicz pozostanie siedzibą Twojej firmy lecz klientów szukaj we szystkich miastach Polski. Miejscem spotkań ze współczesnym klientem jest dzisiaj strona internetowa, na którą dociera on za pośrednictwem przede wszystkim urządzeń mobilnych. Nie zawiedź jego oczekiwań, nie pozwól mu się rozczarować, zaproś go do swojego wirtualnego świata – responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych, poprawnie wyświetlanej na tabletach, laptopach i smartfonach.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Wspólnie stworzymy projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom, projekt nieszablonowy, autorski, indywidualny, TWÓJ. Otrzymasz od nas responsywną stronę internetową wraz ze wskazówkami, jak nią skutecznie zarządzać i wsparciem profesjonalistów, którzy robią to, co potrafią najlepiej – projektują i tworzą strony, które lubią użytkownicy.

Twoja indywidualna reklama całodobowa!

Podążaj krokami swoich klientów, bądź tam, gdzie są oni obecni, zmieniaj się, dostosowuj się do ich oczekiwań. Twoja strona internetowa mówi o Tobie więcej, niż jesteś tego świadomy. Banalna grafika – nie jesteś kreatywny, struktura strony podobna do innych – nie jesteś oryginalny, problemy z wyświetlaniem na urządzeniach mobilnych – nie jesteś innowacyjny… ale możesz być i będziesz, zaufaj nam!

Wykorzystaj możliwość jej posiadania TERAZ!

Projektujemy i tworzymy indywidualne strony responsywne, ponieważ wierzymy w ich potencjał i ufamy niepodważalnym statystykom – 26 mln internautów w Polsce, 60% użytkowników urządzeń mobilnych, średnio 3 godziny dziennie spędzone w sieci. To nie przypadek, to efekt zmian i rozwoju nowoczesnych technologii. Dzisiaj, żeby istnieć na rynku, trzeba być aktywnym w sieci, trzeba być dostępnym dla klienta niezależnie od okoliczności i urządzeń, z jakich korzysta.

Twoja strona będzie wyświetlać się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, otworzy przed Twoimi klientami Twój wirtualny świat, wykreuje Ciebie i Twoją firmę.

Ona pracuje na Twój sukces całą dobę – responsywna strona internetowa!

Jeżeli Twoja strona internetowa nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach przenośnych, to pozwalasz swojej konkurencji zabierać wszystkich swoich mobilnych klientów. Dajesz im zielone światło, a oni to skutecznie wykorzystują. To dobry moment, aby to zmienić.

Responsywna strona internetowa to skuteczniejsze pozyskiwanie klientów – tych mobilnych przede wszystkim, większa liczba odwiedzin, wyższa pozycja w Google, łatwiejszy kontakt z Twoją firmą, komfort korzystania z Twojej strony – czy już rozumiesz, ile tracisz?

Responsywne strony internetowe, które tworzymy:

Dajemy Ci szansę zmiany NA LEPSZE. Proponujemy responsywną stronę internetową stworzoną na podstawie indywidualnego projektu, grafiki nawiązującej do Twojej marki, oryginalną, przejrzystą i wyświetlającą się na wszystkich urządzeniach. Strona www podstawowa, standardowa i rozbudowana…a Twoja jaka powinna być?

  • Są widoczne na każdym urządzeniu

  • Wyróżniają się indywidualną grafiką

  • Opierają się na autorskim projekcie

  • Mają możliwość rozbudowy

Strona internetowa to nie konieczność, to inwestycja!

A Ty masz już swoje wirtualne miejsce w sieci? Nie?

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta