Realizacje

Realizacje

Projekt strony dla firmy „Euro Profi”

12/09/2018

Firma zajmująca się sprzedażą oraz instalacją drzwi, okien, rolet, systemów przeciwpożarowych oraz wielu innych elementów do domu, zakładów przemysłowych, biór czy też magazynów.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Gwarant Mobilności”

17/08/2017

Strona firmy, która zajmowała się ubezpieczeniami ekranów urządzeń elektronicznych oraz szyb samochodowych. Posiadająca sieć partnerów, którzy korzystali z naszego produktu w czynnościach takich jak zgłaszanie usterek czy też generowania umów dla klienta.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Nowicar”

15/02/2018

Ta strona pomaga przedsiębiorcy w pozyskiwaniu klientów, którzy potrzebują jego pomocy. Dzięki specjalnemu systemowi SEO, klient sam może budować linki do strony po to aby zwiększyć zasięg swojej strony i zwiększyć szanse na wyświetlenie swojej strony podczas gdy ktoś potrzebuje usług jakie oferuje.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Draft”

Strona dzięki której firma może przedstawić oferowane produktu. Administrator strony ma pełen dostęp do wszystkich funkcji wbudowanych przez nas oraz oferowanych przez CMS Wordpress. Pełen dostęp do modyfikacji szablonów wyświetlania treści. Możliwość modyfikacji samych szablonów to tylko część tego co w pełni oferuje ta realizacja. (Dla zainteresowanych możliwość prezentacji szablonu z treścią zastępczą.)

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla OSK „AS”

23/01/2117

Wykonanie tej realizacji było czystą przyjemnością. Szybko sprawnie i elegancko. Strona przedstawia Zakres usług ośrodka szkolenia kierowców. Prosty i przejrzysty sposób wyświetlania informacji o cenach jak i o same firmie,

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla restauracji „Kasztelanka”

30/05/2015

Prosta strona "wizytówkowa" dla jednej z - naszym zdaniem - najlepszych restauracji w Sieradzu. Strona prezentuje dostępne na miejscu potraw oraz informuje o promocji dnia, która zmienia się codziennie.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Naltrans”

30/11/2018

Lokalna firma zajmująca się transportem wszelkiego rodzaju oraz analizą tachografu. poprzez stronę można umówić się na analizę oraz skontaktować się z firmą.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla studio tatuażu „Zmora”

18/01/2019

Mroczna strona dla studio Zmora. Studio, które oferuje wszelkiego rodzaju usługi upiększania ciała poprzez wykonanie tatuażu i to nie byle jakiego. Do wyboru posiadają tatuażystę - specjalistę w danym stylu, duży wybór wzorów lub szkic indywidualnego tatuażu na życzenie - w końcu tatuaż to coś indywidualnego na całe życie.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Nano-Med”

26/08/2016

Strona firmowa dla lokalnej firmy zajmującej się protetyką słuchu. Na stronie dostępne informacje takie jak: produkty, informacje kontaktowe, podstawowe informacje dotyczące słuchu oraz utraty słuchu lub uszczerbku.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Prokuz”

23/06/2017

Sklepi internetowych z elektronarzędziami. Typowy, prosty i przejrzysty z możliwością pobrania dokumentów. Pełna obsługa zamówień online.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla firmy „Naltrans”

23/09/2017

Strona formowa, prezentująca wykonane, dostępne i przyszłościowe produkty dla sekcji gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Zobacz szczegóły realizacji
Projekt strony dla „Luckyway”

26/11/2016

Strona produktowa, której celem była prezentacja interaktywnych plecaków, sygnalizujących przemieszczanie się właściciela. Doskonały produkt dla rowerzystów, rolkarzy itp

Zobacz szczegóły realizacji

Copyright © 2017-2019 iseeyou-studio.pl