Promocja w internecie

Promocja w internecie

PROMOCJA W INTERNECIE I JEJ SKUTECZNOŚĆ

Promocja w internecie kojarzy się większości z wyskakującymi okienkami, drażniącymi banerami i filmami, których nie da się wyłączyć. Jednak jest to tylko niewielka część, z tego, co możesz zaoferować swoim przyszłym klientom, aby oprowadzić ich po swojej wirtualnej firmie, czyli stronie internetowej.

Promowanie swojej strony, zwłaszcza tej nowo powstałej, jest często bardzo istotnym działaniem, aby w krótkim czasie pokazać klientom, że istniejemy na rynku. Wiele firm, które zgłaszało się do nas, borykało się z problemem, że ich wcześniejsza strona, nie cieszyła się takim powodzeniem, jakiego oczekiwali, jednocześnie nie promując jej w żaden – nawet ten darmowy – sposób.

Działania reklamowe za pomocą źródeł internetowych, są dla wielu marketingowców kamieniem milowym i znacząco zwiększają skuteczność kampanii. To dzięki reklamie w internecie Ty i Twoja firma jesteście w stanie zweryfikować kto, kiedy i ile razy wchodził na stronę, skąd było najwięcej wejść oraz czy poszczególna reklama spełnia swoje zadanie. Takie informacje natomiast pozwalają dobrać optymalną reklamę do odpowiednich działań i umieścić ją tylko w tych miejscach, gdzie najlepiej się ona sprawdza, a to prowadzi do wyeliminowania niepotrzebnych kosztów i długotrwałych prób.

DOBÓR ŚRODKÓW PRZEKAZU

Jak pisałem wcześniej, ważne jest, aby dobrać odpowiednie środki przekazu, tak aby klient chciał przejść na stronę i z niej skorzystać, a nie przeklinał firmy za dręczące reklamy.

Wiele firm zapomina, że nachalna reklama potrafi bardziej zniechęcić niż przyciągnąć klientów, a zły dobór przekazu skazuje reklamę na śmierć w odmętach innych treści.

ANALIZA PODSTAWĄ DZIAŁANIA

Zawsze, zanim zabierzesz się za tworzenie kampanii reklamowej, musisz analizować rynek pod kątem działalności, którą prowadzisz i klientów, których posiadasz, dzięki temu otrzymasz tylko te rozwiązania, które przyniosą realne zyski.

W czasami wszędobylskich reklam efektywne i efektowne promocje, to jedyna możliwość przyciągnięcia klientów. Reklama musi zapadać w pamięć, tak aby nawet po zakończeniu jej emisji, klient myśląc o poszczególnym produkcie kojarzył go właśnie z Tobą. W dobie ciągle pojawiających się reklam to działania oryginalne i zgodne ze standardami pozwalają na zwrócenie uwagi klientów.

Spróbuj przypomnieć sobie, reklamy, które widziałeś w ciągu dzisiejszego dnia. Przez zjawisko tzw. Ślepoty Banerowej, przestajesz kodować reklamy, które wyglądają jak REKLAMY. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje banery nie zostania w sferze „ślepoty banerowej”, a jej niereklamowy wygląd i przekaz pozwoli zainteresować Twoich klientów.

Pokaż się w internecie i pozwól dostrzec się innym!

Najwaniejsze korzyści
 • Najbardziej mierzalny rodzaj reklmay
 • Zwiększenie odwiedzin na stronie
 • Dobranie odpowiedniej grupy odbiorców
 • Widoczne rezultaty reklamy
 • Możliwość działania w ścisłym obszarze
Główne informacje
 • Możesz reklamować się w specyficznym środowisku (np. fora, strony fanowskie, influencerzy)
 • Otrzymasz mierzalny efekt z każdej kampanii
 • Posiadasz praktycznie nieograniczone możliwości promocyjne
 • Płacisz za efekty
 • Otrzymasz reklamę tam gdzie przyniesie ona najlepsze efekty
Warianty oferty
 • Pakiet 1: Podstawowy - od 119 zł / wycena indywidualna
  Tworzymy kampanię w jednym medium, otrzymujesz raport z efektywności raz w tygodniu.+ koszty kampanii
 • Pakiet 2: Średni - od 299 zł / wycena indywidualna
  Tworzymy kampanię w dwóch mediach, otrzymujesz raport z efektywności dwa razy w tygodniu. Po każdej analizie zmieniamy działanie w zależności od zapotrzebowania i efektów.+ koszty kampanii
 • Pakiet 3: Premium - od 599 zł / wycena indywidualna
  Przygotujemy niezbędne materiały promocyjne takie jak banery, filmy itp. Stworzymy kampanię i będziemy co dziennie ją analizować. Otrzymasz codzienny raport z działań oraz pełne wsparcie przez miesiąc od zakończenia działań promocyjnych. +koszty kampanii
 • Pakiet 4: Wyszukiwanie partnerów - od 99 zł / wycena indywidualna
  Wyszukamy dla Ciebie strony i influencerów z którymi wejdziesz we współpracę. Zwiększy to nie tylko ilość nowych klientów, ale również świadomość Twojej marki./ za stronę/influencera + ewentualne koszty współpracy
Nie tego szukasz?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? A może masz inne oczekiwania? Przejdź dalej, wypełnij formularz i wyślij. Szczegóły otrzymasz już w 24 godziny.

Wycena projektu
Metody płatności

 • Etapowo - 3 etapy realizacji projektu - 3 raty
 • 40%/60% - 40 przed 60 po
 • Ratalnie - w ustalonej ilości rat
 • Umownie - wg indywidualnych ustaleń
Marketing internetowy dla firm
Zobacz powiązaną ofertę
Przeciwdziałanie negatywnym opiniom
Zobacz powiązaną ofertę
Kanały Social-Media
Zobacz powiązaną ofertę
strony internetowe, projektowanie stron
Strony internetowe
Zobacz powiązaną ofertę

Copyright © 2017-2019 iseeyou-studio.pl