Organizacja wydarzeń promocyjnych

Organizacja wydarzeń promocyjnych

Niejednokrotnie firma posiada produkt lub usługę, którą chciałaby pokazać w przeznaczonym do tego środowisku, jednak nie wie jak się za to zabrać.

Warto wtedy zastanowić się, czy nie stworzyć lub uczestniczyć w wydarzeniu, które pozwoli na zaprezentowanie produktów, szerszemu gronu odbiorców.

TARGI

Jednym z najstarszych miejsc handlu są targowiska, to tam
od tysięcy lat rozwijała się sprzedaż. W dzisiejszych czasach, dla firm z odpowiednim produktem czy usługą, odbywają się targi tematyczne. W każdym większym mieście możemy spotkać hale targowe, gdzie kilka razy do roku firmy prezentują swoje produkty.

Niepodważalną zaletą wystawiennictwa, jest wpasowanie się idealnie do profilu klienta. Gdy posiadając firmę produkującą opony, wystawimy się na targach motoryzacyjnych, mamy pewność, że ludzie, którym prezentujemy swój produkt, są naszą grupą docelową. Mniejsze przedsiębiorstwa, posiadające produkt lub usługę przeznaczoną do grupy detalicznej, również powinni pomyśleć o tej formie promocji. Hale targowe to miejsca, gdzie w poszczególne dni zbiera się nawet do kilkudziesięciu tysięcy osób, które zainteresowane są prezentowaną tematyką, a więc są oni potencjalnymi klientami Twojej firmy.

KONFERENCJE I SZKOLENIA

To wydarzenia, które pozwalają na zebranie w jednym miejscu, specjalistów z poszczególnej branży. Takie eventy, pozwalają poznać potencjalnych partnerów biznesowych, zobaczyć co zmieniło się na rynku i jakie nowości pojawiły się w danym roku.

Szkolenia to niezaprzeczalnie, najlepsza okazja, aby podnieś wykwalifikowanie swoich pracowników i pokazać im inne rozwiązania starych metod. Dobrze dobrana kadra szkoleniowa, potrafi znacząco podnieść wydajność firmy i jej pracowników, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie wpływów finansowych.

BANKIETY I GALE

Czy może być lepszy sposób, aby pokazać partnerom i najlepszym klientom ile dla nas znaczą niż zorganizowanie dla nich bankietu branżowego?

Bankiety to nie tylko idealna okazja do zacieśnienie więzi z klientem, ale również miejsce, w którym możemy promować nowe produkty, pokazać ile firma osiągnęła w ubiegłych lata i dowiedzieć się w luźnej atmosferze, co dzieje się na rynku i w którą stronę warto się kierować.

Podczas tych wydarzeń, mamy idealną okazję, aby pogłębić i zacieśnić również więzi z partnerami biznesowymi, a co za tym idzie wypracować w przyszłości lepsze korzyści dla firmy.

Wydarzenia tego typu podnoszą znaczenie marki, dzięki czemu przy dobrze zorganizowanym evencie, pozostajemy na ustach uczestników przez długi czas.

IMPREZY FIRMOWE

To wydarzenia, które mogą łączyć w sobie elementy odpoczynku, jak i szkoleń. Na takich spotkaniach, możemy lepiej poznać swój zespół i dowiedzieć się rzeczy, których w biurowym zaciszu byśmy nie usłyszeli.

Wyjazdy firmowe, można łączyć również z elementami szkoleń, co podniesie wydajność pracowników, na przyszłe lata współpracy.

W dobie rynku pracy pracowników są to też idealne okazje do przypomnienia swojej drużynie, dlaczego to Ty jesteś najlepszym pracodawcą.

Tworząc czy biorąc udział unikalnych wydarzenie możesz pokazać znaczenie swojej firmy i pozwolić dostrzec się innym.

Najwaniejsze korzyści
 • Profesjonalnie przygotowane wydarzenie
 • Program wydarzenia
 • Jasny opis działań
 • Pełna kontrola nad tworzeniem wydarzenia
 • Najnowocześniejsze rozwiązania
Główne informacje
 • Przygotujemy wydarzenie eventowe
 • Stworzymy niezapomnianą imprezę firmową
 • Zrobimy wydarzenie dla kluczowych klientów i przyszłych partnerów
 • Zbudujemy niezapomniane wydarzenie promocyjne dla klientów
Warianty oferty
 • Pakiet 1: Imprezy firmowe - wycena indywidualna wiele elementów składowych do wyceny
  Stworzymy niezapomniane dla pracowników wydarzenie firmowe, dopasowane do wszystkich osób w firmie
 • Pakiet 2: Bankiety/Gale - wycena indywidualna wiele elementów składowych do wyceny
  Przygotujemy wydarzenie, dzięki któremu klienci i partnerzy biznesowi będą jeszcze długie miesiące pamiętać o Twojej firmie
 • Pakiet 3: Konferencje/Szkolenia - wycena indywidualna wiele elementów składowych do wyceny
  Wybierzemy najlepsze miejsce i dostosujemy je pod szkolenie i konferencje. Sprowadzimy najlepszych szkoleniowców oraz sprzęt dzięki któremu wydarzenie to będzie profesjonalne i niezapomniane
 • Pakiet 4: Wydarzenia - wycena indywidualna wiele elementów składowych do wyceny
  Stworzymy wydarzenie, które przyciągnie tysiące osób i pozwoli zdobyć Ci nowych klientów
 • Pakiet 5: Pokazy/Artyści - wycena indywidualna wiele elementów składowych do wyceny
  Zrobimy pokazy i zatrudnimy najlepszych artystów dla Twojego wydarzenia
Nie tego szukasz?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? A może masz inne oczekiwania? Przejdź dalej, wypełnij formularz i wyślij. Szczegóły otrzymasz już w 24 godziny.

Wycena projektu
Metody płatności

 • Etapowo - 3 etapy realizacji projektu - 3 raty
 • 40%/60% - 40 przed 60 po
 • Ratalnie - w ustalonej ilości rat
 • Umownie - wg indywidualnych ustaleń
Kreowanie wizerunku marki
Zobacz powiązaną ofertę
Doradztwo w zakresie promocji
Zobacz powiązaną ofertę
Działania promocyjne – Outdoor, Ambienty
Zobacz powiązaną ofertę

Copyright © 2017-2019 iseeyou-studio.pl