Kreowanie wizerunku marki

Kreowanie wizerunku marki

KREOWANIE WIZERUNKU MARKI

Każda firma dąży do tego, aby być rozpoznawaną wśród ludzi. To właśnie dzięki zabiegom marketingowym, ten cel może się spełnić.

Pierwszym etapem w każdej firmie, powinno być sprawdzenie czy i jak bardzo firma jest popularna wśród najbliższej społeczności. To ile osób wie o tym że prowadzisz biznes, przekłada się bezpośrednio na późniejszą ilość klientów.

Kolejnym krokiem, aby zbudować odpowiedni wizerunek, jest pokazanie wszystkich zalet, które posiada Twoja działalność. Przedstawienie ich w odpowiedni sposób, poprzez odpowiednie środki przekazu jest kluczowe dla danej branży. Firmy o różnym przekroju działalności i specyfice podejścia do klienta będą prezentowane w inny sposób, dlatego ciężko jest znaleźć jedną uniwersalną metodę promocji.

Abyś mógł cieszyć się popularnością wśród aktualnych i przyszłych klientów, musisz poznać czynniki, które mogą generować negatywne opinie. Dzięki temu będziesz wiedzieć czego wystrzegać się jako świadomy przedsiębiorca w przyszłości.

UTRZYMANIE WIZERUNKU

Wiele firm i przedsiębiorców, zapomina jak ważne, jest utrzymanie wcześniej zbudowanej pozycji, jeżeli chodzi o wizerunek.

Od dawna znany jest fakt, że firma, która przestaje dbać o klientów, zostaje zapomniana i w efekcie zamknięta. Wiele lat temu, koncern Coca-Cola przyznał, że — gdyby nie przeznaczał środków na reklamę, zostałby zapomniany w okresie od 5 do 10 lat — oczywiście, pisząc o reklamie mam na uwadze szersze podejście. Nie chodzi tu tylko o to, co widzimy w telewizji, ale również o inne aspekty. Firma, która nie dba należycie o swoich klientów, nie jest w stanie utrzymać się na rynku. To własnie opinie, osób korzystających z usług i produktów Twojej firmy sprawiają, że inni chętniej kierują swoje kroki właśnie do Ciebie.

CO DAJE ODPOWIEDNI WIZERUNEK

Wizerunek firmy wpływa nie tylko na większą sprzedaż. Odpowiednia opinia o firmie znacząco zwiększa zaufanie klientów, a co za tym idzie, o wiele łatwiej jest przekonać ich do produktów, które się oferuje.

Dzięki odpowiednim działaniom nie tylko cena produktu/usługi wpływa na to, że klient wybierze właśnie Twoją firmę, a nie tą konkurencji. Ostatnimi czasy dość powszechnieje „niższa cena = więcej klientów”, przez to podejście można nie tylko zepsuć rynek, ale obniżyć wartość własnej działalności i zamiast zarabiać, firma zatrzymuje się na danym poziomie. Dobry wizerunek marki i produktu/usługi sprawia, że klienci zdecydują się właśnie na niego, nawet jeżeli jest on droższy niż ten konkurencyjny.

Gdy firma zaczyna dbać o swój wizerunek, zaczyna się również rozszerzać „marketing wirusowy / szeptany”, co oznacza, że coraz częściej jest polecana klientowi przez klienta. Na to działania składa się między innymi: jakość usługi/produktu, obsługa klienta, udogodnienia dla klienta oraz działania posprzedażowe. Wprowadzenie pewnych darmowych rozwiązań może już w pierwszym miesiącu ich działania przynieść korzystne efekty.

Kreuj wizerunek swojej firmy i pozwól dostrzec się innym!

Najwaniejsze korzyści
 • Większa świadomość marki
 • Większa wiarygodność firmy
 • Zwiększona ilość klientów z "polecenia"
 • Szerszy zasięg działania
 • Wzrost znaczenia firmy
Główne informacje
 • Zwiększysz zaufanie swoich klientów
 • Znacznie zwiększysz zasięg działania i rozpoznawalności
 • Pozyskaj więcej klientów z "polecenia"
Warianty oferty
 • Pakiet 1: Badanie rozpoznawalności marki - 59 zł / jednorazowo
  Sprawdzimy rynek pod kątem rozpoznawalności Twojej firmy.
 • Pakiet 2: Zwiększenie świadomości marki - od 250 zł / wycena indywidualna
  Sprawdzimy rynek pod kątem rozpoznawalności Twojej firmy. Sprawimy że będziesz jeszcze bardziej rozpoznawalny, a Twoi klienci będą o Tobie mówić.
Nie tego szukasz?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? A może masz inne oczekiwania? Przejdź dalej, wypełnij formularz i wyślij. Szczegóły otrzymasz już w 24 godziny.

Wycena projektu
Metody płatności

 • Etapowo - 3 etapy realizacji projektu - 3 raty
 • 40%/60% - 40 przed 60 po
 • Ratalnie - w ustalonej ilości rat
 • Umownie - wg indywidualnych ustaleń
strony internetowe, projektowanie stron
Strony internetowe
Zobacz powiązaną ofertę
Marketing internetowy dla firm
Zobacz powiązaną ofertę
Prowadzenie działań posprzedażowych
Zobacz powiązaną ofertę
Organizacja wydarzeń promocyjnych
Zobacz powiązaną ofertę

Copyright © 2017-2019 iseeyou-studio.pl