Doradztwo w zakresie promocji

Kampania promocyjna/reklamowa to najszybszy i jeden z najbardziej skuteczny sposób, aby przyciągnąć do Twojej firmy nowych klientów i zainteresować ich Twoim produktem czy usługą.

Bardzo wiele firm niekorzystających z pomocy wykwalifikowanych specjalistów, tworzy takie kampanie „na czuja”, co niestety nie przynosi tak znaczących korzyści, jak pomoc odpowiedniego Domu Marketingowego czy studia.

Wiele osób widzi reklamę, jako [stwórz wzór + powiel na inne nośniki + pokaż światu = osiągnij sukces], takie podejście nie zawsze da odpowiedni efekt, a niejednokrotnie narazi firmę na koszty, które nie przyniosą późniejszego zysku.

Bardzo wiele firm rezygnuje z inwestowania w jakąkolwiek formę promocji swojego przedsiębiorstwa, ponieważ po jednej czy dwóch próbach, nie odzyskało nawet części pieniędzy, które zainwestowali na przyciągnięcie klientów. Wielu właścicieli firm, mogłoby uniknąć strat, inwestując w odpowiednią firmę, która sprawi, że kampania promocyjna będzie skuteczna i przyniesie oczekiwany zysk.

ZA REKLAMĘ MOŻNA ZAPŁACIĆ KARĘ

Reklama to niejednokrotnie przepisowe pole minowe. Mało która drukarnia/gazeta itp. zwróci nam uwagę, na błędy które popełniliśmy lub przepisy, które złamaliśmy.


Reklama to twór mający przyciągnąć uwagę, dlatego wielu nieświadomych przedsiębiorców chcąc być zauważonymi, używa stwierdzeń i opisów podpadających niejednokrotnie pod Kodeksu Etyki Reklamy. Dość znanym przykładem była sprawa reklamy suplementu diety o nazwie BodyPure24 zawierająca hasła: „Nadwaga pokonana … w 24 godziny obniża masę ciała o kilka kilogramów … skuteczne odchudzanie …” została uznana za naruszającą Kodeksu Etyki Reklamy, ponieważ – reklama nie może nadużywać zaufania odbiorcy, ani też wykorzystywać jego braku doświadczenia lub wiedzy ….

Do dzisiaj pamiętam, gdy tworzyliśmy reklamę dla targów motoryzacyjnych, w planowanej kampanii radiowej mieliśmy użyć „odgłosów gwałtownego hamowania”, jednak przed rozpoczęciem tworzenia reklamy jeszcze raz sprawdziliśmy zapisy KRRiT, dzięki czemu uniknęliśmy wycofania reklamy w trakcie jej emisji. Taki drobny błąd mógł kosztować nas nie tylko niedotrzymania terminu realizacji, ale konieczności ponownego tworzenia spotu. Jak pisałem wcześniej, reklama to przepisowe pole minowe i z roku na rok, wzrasta ilość obostrzeń nałożonych na tą formę promocji.

CO ZYSKASZ DZIĘKI MĄDREJ PROMOCJI

Przeanalizujemy wszystkie wcześniejsze działania, które wykonałeś w procesie promocji, a dzięki temu poznamy współczynnik skuteczności Twojej reklamy i będziemy wiedzieć jaki efekt przynosi to, co stworzyłeś. Dzięki temu uzyskasz wiedzę jak zmienić kampanię, aby w pełni wykorzystać jej potencjał.

Dowiesz się jak odpowiednio dobrać grupę docelową, czyli ludzi, dla których Twoje usługi i produkty są oferowane, a dzięki temu zmniejszysz koszty promocji, kierując reklamę w odpowiednie miejsce i do odpowiedniej grupy klientów, dobierając środki, które najskuteczniej do nich przemawiają.

Oszczędzisz pieniądze, czas i poznasz najlepsze narzędzia i nośniki, co zaowocuje lepszym wskaźnikiem efektywności. Czyli w efekcie wydasz mniej na jednego klienta.

Przeprowadzimy szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników, dzięki czemu cała wiedza, jaką posiadamy wykorzystasz by pozwolić dostrzec się innym.

Najwaniejsze korzyści
 • Dobrze dobrana kampania
 • Poprawa współczynnika KPI
 • Promocja trafiająca do odpowiedniego klienta
 • Oszczędność czasu
Główne informacje
 • Przeanalizujemy Twoją kampanię promocyjną
 • Doradzimy jakie narzędzia dobrać
 • Pokażemy jak wybierać grupę docelową
 • Wybierzemy najlepsze nośniki informacji
 • Przeprowadzimy szkolenie jak powinna wyglądać optymalna reklama
Warianty oferty
 • Pakiet 1: Analiza aktualnej kampanii promocjnej - od 199 zł / wycena indywidualna
  Przeanalizujemy Twoją aktualną kampanię promocyjną.
 • Pakiet 2: Doradztwo przy nowej kampanii promocyjnej - od 299 zł / wycena indywidualna
  Doradzimy jak stworzyć odpowiednią kampanię promocyjną odpowiednią dla Twojej firmy.
 • Pakiet 3: Szkolenie o doborze środków przekazu - od 399 zł / wycena indywidualna
  Przeprowadzimy szkolenie w zakresie doboru środków przekazu do kampanii promocyjnej. Dzięki szkoleniu poznasz podstawy tworzenie kampanii i współpracy z domami mediowymi.
Nie tego szukasz?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? A może masz inne oczekiwania? Przejdź dalej, wypełnij formularz i wyślij. Szczegóły otrzymasz już w 24 godziny.

Wycena projektu
Metody płatności

 • Etapowo - 3 etapy realizacji projektu - 3 raty
 • 40%/60% - 40 przed 60 po
 • Ratalnie - w ustalonej ilości rat
 • Umownie - wg indywidualnych ustaleń
Marketing internetowy dla firm
Zobacz powiązaną ofertę
Analiza sprzedaży i promocji
Zobacz powiązaną ofertę
Promocja w internecie
Zobacz powiązaną ofertę

Copyright © 2017-2019 iseeyou-studio.pl