Automatyzacja sprzedaży w sieci

Automatyzacja sprzedaży w sieci

Ile czasu dziennie poświęcasz na mechaniczne na e-maile lub wypisywanie zamówień i listów przewozowych?

Wielu przedsiębiorców, nie zdaje sobie sprawy, jak kosztowny jest ich czas poświęcony na działania, które komputer może wykonać samodzielnie.

ZAUTOMATYZUJ OBSŁUGĘ KLIENTA

Wiele firm, poświęca codziennych wiele godzin na działania, które mogłyby zostać wykonywanych przez odpowiedni program. Przynosi to korzyści nie tylko dla pracownika, który może zająć się bardziej wymagającymi czynnościami, ale również dla komunikacji na drodze FIRMA -> KLIENT.

W dobie pośpiechu każdemu zależy na jak najszybszej odpowiedzi, tak aby mógł podjąć decyzję w momencie, gdy skupia się na danej czynności. Gdy szukamy w internecie wakacyjnej wycieczki, zależy nam na jak najszybciej odpowiedzi co do jej warunków, najlepiej jeszcze w momencie, w którym poświęcamy czas właśnie tej wycieczce. Człowiek nawet przypisany tylko do jednego zadania odpowie w kilkadziesiąt minut, odpowiedni program potrafi zrobić to praktycznie natychmiast.

ROZMOWA Z KOMPUTEREM PRAWIE NIE DO ODRÓŻNIENIA

W czasie postępującej cyfryzacji powstały skrypty, które podczas rozmowy, potrafią odpowiadać tak sprawnie, jak człowiek. Najlepszym przykładem na to, są boty na Facebooku, które potrafią przeprowadzić dość specjalistyczną rozmowę z klientem, wysyłając ją już po odpowiedniej obróbce do odpowiedniego działu czy osoby w firmie. To samo mamy w Asystencie Google, gdzie dosłownie rozmawiamy z komputerem, mówiąc mu, czego oczekujemy.

Dobrze napisany skrypt lub odpowiednio dobrany program potrafi praktycznie wszystko. Od analizy cen konkurencji, po stworzenie odpowiedniej oferty, nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

NIE ZARZĄDZAJ SKLEPEM, NIECH ZROBI TO AUTOMAT

Sklep internetowy to miejsce występowania ciągłych zmiennych. Co jakiś czas, produkt potrafi zmienić cenę, dane techniczne czy opis, a to wiąże się z ręcznym zmienianiem tych informacji. Wprowadzenie automatyzacji sprawi, że nawet gdy późno w nocy zmieniłyby się ceny, to program sam dostosuje je tak, abyś nadal zarabiał.

Ile razy, przeoczyłeś zmianę cen lub popełniłeś błąd, w pośpiechu wpisując złe dane w e-mailu? Program tego nie zrobi, klient zawsze otrzyma informacje, a cena będzie na odpowiednim poziomie.

Jakiś czas temu, wprowadzaliśmy automatyzację do firmy jednego z naszych klientów. Dzięki czemu system automatycznie zarządza stroną i obsługą klienta. Po tym zabiegu firma mogła pozwolić sobie na posiadanie w swoim sklepie ponad 10 tysięcy różnych produktów z 5 hurtowni jednocześnie. Takie działania, byłyby praktycznie niemożliwe, gdyby zarządzano sprzedażą „ręcznie”. Ilość zmiennych i danych, które analizował program, przekraczała zdolności analityczne nawet kilku osób, dlatego nasz klient zaoszczędził zarówno pieniądze, jak i czas, polepszając wydajność sprzedaży.

Sprawdź co możesz zautomatyzować w swojej firmie i pozwól dostrzec się innym.

Najwaniejsze korzyści
 • Szybsza obsługa klienta
 • Skracasz czas potrzebny na obsługę klienta
 • Czas zaoszczędzony przeznaczasz na inne ważne dla Ciebie czynniki
 • Automatyzujesz monotonne i żmudne procesy
 • Zmniejszasz ryzyko wystąpienia błędu spowodowanego "czynnikiem ludzkim"
 • Procesy wykonywane 24/7
 • Możliwość automatyzacji kontaktu z klientem
 • Oferujesz sprzedaż na kilku kanałach sprzedażowych równocześnie
Główne informacje
 • Sprzedaż tylko na jednym stanie magazynowym
Warianty oferty
 • Pakiet 1: Analiza i wdrożenie - wycena indywidualna wiele elementów składowych do wyceny
  Przeprowadzenie analizy i wdrożenie wybranych elementów
Nie tego szukasz?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? A może masz inne oczekiwania? Przejdź dalej, wypełnij formularz i wyślij. Szczegóły otrzymasz już w 24 godziny.

Wycena projektu
Metody płatności

 • Etapowo - 3 etapy realizacji projektu - 3 raty
 • 40%/60% - 40 przed 60 po
 • Ratalnie - w ustalonej ilości rat
 • Umownie - wg indywidualnych ustaleń
Marketing internetowy dla firm
Zobacz powiązaną ofertę
Sklepy internetowe
Zobacz powiązaną ofertę
Konsultacje i doradztwo odnośnie rozwiązań IT w biznesie
Zobacz powiązaną ofertę
optymalizacja stron internetowych
Kreowanie wizerunku marki
Zobacz powiązaną ofertę

Copyright © 2017-2019 iseeyou-studio.pl